Strona Główna   |   Wyniki   |   Regulamin   |   Rejestracja   |   Konatakt   |   Lista startowa   |   Linki
                                                 

Wyniki
Rekord Trasy:
Meloch Arleta 03:58:26- por. Szpigiel Piotr 2:55,40

1 Edycja Maratonu Komandosa 21.11.2004 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
2 Edycja Maratonu Komandosa 19.11.2005 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
3 Edycja Maratonu Komandosa 18.11.2006 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
4 Edycja Maratonu Komandosa 17.11.2007 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
5 Edycja Maratonu Komandosa 22.11.2008 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
6 Edycja Maratonu Komandosa 28.11.2009 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
7 Edycja Maratonu Komandosa 27.11.2010 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
8 Edycja Maratonu Komandosa 26.11.2011 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
9 Edycja Maratonu Komandosa 24.11.2012 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
10 Edycja Maratonu Komandosa 30.11.2013 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
11 Edycja Maratonu Komandosa 29.11.2014 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
12 Edycja Maratonu Komandosa 28.11.2015 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
13 Edycja Maratonu Komandosa 26.11.2016 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
14 Edycja Maratonu Komandosa 25.11.2017 r.   Wyniki Zdjęcia Dyplom
Klasyfikacja po 13 MK   Wyniki    
 
Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie
2004 DARIUSZ GUZOWSKI         3:43,51 - - 24
2005 KRZYSZTOF TUMKO         3:31,03 RENATA TOMALSKA  5:48,21 90
2006 KRZYSZTOF TUMKO         3:36,31 AGNIESZKA  MIZERA 5:04,39 143
2007 DARIUSZ GUZOWSKI         3:30,16 AGNIESZKA MIZERA   4:48,44 214
2008 MACIEJ WOJCIECHOWSKI 3:23,06 AGNIESZKA MIZERA   5:23,17 241
2009 DARIUSZ SIERPIŃSKI        3:31,21 AGNIESZKA MIZERA 5:12,05 266
2010 PAWEŁ PIOTRASCHKE     3:06,23 AGNIESZKA  MIZERA  5:08,49 292
2011 ANDRZEJ STEFAŃSKI      3:35,37 JUSTYNA KĘPA            4:59,08 266
2012 PAWEŁ PIOTRASCHKE     3:13,43 JUSTYNA KĘPA            4:42,35 322
2013 SZPIGIEL PIOTR                  3:14,47 JUSTYNA KĘPA            4:35,55 423
2014 SZPIGIEL PIOTR                  2:55,40 ARLETA MELOCH        3:58,26 432
2015 SZPIGIEL PIOTR 3:03,22 RENATA PRZYBYLSKA 4:26,14 508
2016 PELO ARTUR 3:03,49 ANNA KURDYK 4:23,43 436
2017 SZPIGIEL PIOTR 3:01,45 PATRYCJA BEREZNOWSKA 4:03,07 424