,3

 


Wielki Lubliniecki Szlem Biegowy 2018 pod Patronatem Honorowym Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego ministra Pawła Solocha

NAJBLIŻSZE IMPREZY Z METĄ
11.08. - Bieg Katorżnika Lubliniec-Kokotek
14.06.2018 IV Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy - 10 km
Darek ciągle w akcji!!! http://www.noweinfo.pl/bieg-z-tancerzem-i-ministrem/
119 LAKSA Dariusz 00:49:13
262 sklasyfikowano  
13.07.2018 Nocna Wataha - Olsztyn - 5 km
3 GRZYWNA Grzegorz 0:19:21
143 sklasyfikowano  
07.07.2018 XVI Atlantis Bieg Opolski - Opole - 10 km
258 PATERAK Robert 0:51:31
462 sklasyfikowano  
29.06 - 06.07 - Zgrupowanie Sportowe - Jarosławiec
33 osoby spędziły tydzień w nadmorskim Jarosławcu gmina Postomino. Tradycyjnie zaczeliśmy od startu w Biegu po Plaży. Codzienne treningi kończyły się kąpielą w morzu (woda 16 st.) Opalaliśmy się na plaży w Dubaju :-) - taką nazwę nosi największa sztuczna plaża w Europie. Żagle i kajaki uskutecznialiśmy na jeziorze Wicko. Zwiedziliśmy poligon sił powietrznych (największy rakietowy w Europie) oraz Galerię Rybacką.
06.07.2018 V Nocna Rekordowa Piątka - Poznań - 5 km
35/3 DULSKA Adrianna 0:18:54 RŻ
690/355 ukończyło  
06.07.2018 Biegaj z Duchami Jurajskimi Ścieżkami - Żarki - 9 km
  KOSELSKI Roman 0:41:38
  sklasyfikowano  
04.07 - Bieg Festiwalowicza - Kokotek - 3,5 km

Zorganizowaliśmy podczas Festiwalu Życia odbywającego się w Kokotku u Misjonarzy Oblatów. Przebiegał podobnie jak Mały Katorżnik, a ubłoconych zostało 76 pań i 123 mężczyzn.

01.07.2018 XXVIII Bieg po Plaży - Jarosławiec - 15 km
https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=14&code=18964
168/19 LATKA Marek 1:14:07
218/59 KOSELSKI Roman 1:16:26
248/66 KUBISZ Tomasz 1:17:46
267/30/9 KUBISZ Dorota 1:19:17
273/32 ROSIŃSKI Zbigniew 1:19:26
284/20 RUTA TADEUSZ 1:20:07
327/89 LANCMAN Grzegorz 1:22:11
329/39/10 KUBISZ Dorota 1:22:22
459/58 MŁYNARSKI Zygmunt 1:31:31
573/12 DOMAŃSKI Jacek 1:45:49
608/138/1 KASIERSKA Ewa 2:07:22
613/138 sklasyfikowano  
Bieg Samorządowy - 2,2 km
34/4 ROSIŃSKI Zbigniew 0:09:40
72/12 DOMAŃSKI Jacek 0:11:58
89 ukończyło  
Chłopcy 2003-2004 - 2 km
3 KOSELSKI Dominik 0:07:28
8 KUBISZ Konrad  
Chłopcy 2009-2010 - 0,5 km
3 KOSELSKI Kacper 0:01:59
34 startowało  
Bieg Milusińskich - 230 m
  WALCZEWSKI Maciej  
01.07.2018 VII Bieg Nowej Wsi - 5 km
29/11 KOBYLIŃSKI Tomasz 0:21:15
72/13/5 TOMASZEWSKA Izabela 0:24:29
146/48 sklasyfikowano  
01.07.2018 IV Rodzinne Podbiegi - Komprachcice - 5,9 km
6 GRZYWNA Grzegorz 0:23:14
79 sklasyfikowano  
30.06/01.07.2018 12h Night Castle Run 2018 - Olsztyn 
Był to również "Charytatywny Bieg Dla Franka" część opłaty a także skarbonka była przeznaczona na Franka pomoc. Za zadanie było ukończyć jak najwięcej okrążeń w ciągu 12 godzin (21:00-9:00) o długości 4 km, + 200m przewyższenia. Rywalizacja odbywała się w pięknej scenerii Zamku Olsztyn , gdzie zróżnicowany teren : mocne podbiegi , strome zbiegi , sypkie kamienie , wydmy piaskowe itp. oraz temp. w nocy 4 st. nie pozwoliły najlepszym przekroczyć granicy 100km.
13 PATERAK Robert 52,3 km + 2630m
56 sklasyfikowano  
30.06.2018 4. Bieg im. Stanisława Tyma - Warszawa - 30 pięter PKiN
229/1 DOMAŃSKI Jacek 0:07:17
292 sklasyfikowano  
30.06.2018 Charytatywny Bieg "dla Franka" - Olsztyn - 5 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:16:01
46 sklasyfikowano  
30.06.2018 I Bieg Przełajowy Dzielnicy Sławice - Opole - 3,5 km
http://www.nto.pl/sport/biegi-i-rekreacja/a/i-bieg-przelajowy-dzielnicy-slawice-w-imprezie-wystartowalo-okolo-100-osob-zdjecia,13302338/
1 GRZYWNA Grzegorz 0:13:20
10 sklasyfikowano  
30.06.2018 Supermaraton Gór Stołowych - 54 km
154/20/10 DROŹDZIK Magdalena 7:42:00
457/82 sklasyfikowano  
30.06.2018 Maraton Leśny - Kwidzyń
114/7 KASIERSKA Ewa 6:07:26
116/17 sklasyfikowano  
30.06.2018 Maraton Leśny - Kwidzyń
114/7 KASIERSKA Ewa 6:07:26
116/17 sklasyfikowano  
24.06.2018 Poznański Czerwiec 56 - 10 km
755/173 KASIERSKA Ewa 1:09:30
24.06.2018 Małkińska Noc Świętojańska - 10 km
Najszybszy mieszkaniec gminy. Trasa prowadziłą po łęgach nadburzańskich.
13 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:53:43
23 sklasyfikowano  

23.06.2018 Obchody 130 lecia OSP w Potępie

Nasi przyjaciele z OSP Potępa mają już 130 lat!!! Klub reprezentował i podziękowanie za współpracę odebrał Krystian Świerc. Nasz prezent urodzinowy to 500 zł darowizny.

23.06.2018 30 Sudecka Setka - Boguszów Gorce - 100 km
82/1/7 RUTA TADEUSZ 13:26:17
183 sklasyfikowano  
23.06.2018 5. Bieg Szerszenia Nocny Bieg Świętojański - Oleśnica - 10 km
171/61 DROŹDZIK Paweł 00:52:52
267 sklasyfikowano  
23.06.20181 Bieg Świetlika - Ozimek - 7,5 km
  PATERAK Robert  
80 sklasyfikowano  
23.06.2018 8 Bieg III Wież - Prusice - 10km
207/25 HOŁDYŃSKI Mirosław 0:50:24
383 sklasyfikowano  
23.06.2018 Cross Extreme 21 km „ MASTERS' KILLER" - Kotlarnia
https://www.youtube.com/watch?v=YS1nHjMFICI
w mundurze
30 PIETRZOK Patryk 2:35:46
64 KOSELSKI Roman 3:00:48
70 LATKA Marek 3:04:24
87 ukończyło  
cywile
4 KULIŃSKI Tomasz 2:25:34
10 ROSIŃSKI Zbigniew 2:33:28
21 sklasyfikowano  
22.06.2018 IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur
104/40 SZUKALSKI Grzegorz 01:32:47
518/83/23 BRYŁA Aleksandra 02:06:21 RŻ
609/118 sklasyfikowano  
17.06.2018 9. AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie - 10 km
399/6 DOMAŃSKI Jacek 1:06:43
412 sklasyfikowano  
17.06.2018 V Bieg Uliczny - Ożarowice - 5636 m
dystans liczył tyle metrów ilu mieszkańców liczy gmina ;-)
10/4 GRZYWNA Grzegorz 0:23:14
26/7/2 TOMASZEWSKA Izabela 0:28:14
48/17 sklasyfikowano  
16.06.2018 6 PKO Nocny Wrocław Półmaraton
491/20/2 KUZYK Agnieszka 1:30:37
5576/1862 LAKSA Dariusz 2:00:15
5934/337 HOŁDYŃSKI Mirosław 2:01:52
10416/3164/2 KASIERSKA Ewa 2:40:25
10779/3393 ukończyło  
16.06.2018 Bieg Ursynowa- Mistrzostwa Polski na 5 km
Nowy Rekord Klubu poprawiony o 8 sek.
http://www.pzla.pl/aktualnosci/10336-warszawa-shegumo-i-plis-mistrzami-polski-na-5-kilometrow
46/7/3 MP 6 PILARSKA Karolina 0:16:56 RK
1727/7 DOMAŃSKI Jacek 0:31:15
2011/646 ukończyło  
16.06.2018 Jesienicka Dziesitka - Czechy - 10 km
72/9 DROŹDZIK Paweł 01:02:19
74 sklasyfikowano  
15.06.2018 Grand Prix Małkini - 6 etap - 5,4 km
7 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:28:50
10 sklasyfikowano  
13.06.2018 Piątka z Kucharem - Warszawa - 5 km
28 KASIERSKA Ewa 0:36:11
29 ukończyło  
58 DOMAŃSKI Jacek 0:32:00
59 ukończyło  
10.06.2018 Półmaraton Słowaka - Grodzisk Wlkp.
2739/787/1 KASIERSKA Ewa 2:50:10
2763/799 ukończyło  
10.06.2018 Wizz Air Katowice Half Marathon
175/48 DZIK Andrzej 1:40:47
452/142 IRLIK Jurand 1:51:57
716/64 POLKO Roman 1:58:54
1168/94 SZABLICKI Aleksy 2:14:23
1546 sklasyfikowano  
10.06.2018 2 Bieg o Kwiat Różanecznika - Pawełki - 8 km
6 KMIEĆ Mateusz 0:34:51
8 LATKA Marek 0:35:55
9/1 BAMBYNEK Ewa 0:35:55
10/7/3 KUBISZ Dorota 0:37:00
12 KUBISZ Tomasz 0:38:39
13 ROSIŃSKI Zbigniew 0:38:54
14 RYSZKA Krzysztof 0:39:19
17 BAMBYNEK Andrzej 0:41:53
2004-2003 - 0,8 km
2 KUBISZ Konrad 0:02:43
3/1 KWOKA Julia 0:02:59
4/1 ukończyło  
2010-2008 - 0,5 km
4 WYRWA Jakub 0:02:10
8/3 RYSZKA Kornelia 0:02:32
8/3 sklasyfikowano  
10.06.2018 III Tarnogórski Półmaraton
17/3 KOBYLIŃSKI Tomasz 1:38:18
206 sklasyfikowano  
10 km
43/9 TOMASZEWSKA Izabela 0:51:53
131/47 sklasyfikowano  
10.06.2018 MultiBieg- Biegnę by Pomóc - Izbicko - 11km
43 PATERAK Robert 00:56:33
165 sklasyfikowano  
10.06.2018 Piknik Rodzinny - Małkinia - 5,4 km
5 ROSIŃSKI Arkadiusz 00:35:00
5 sklasyfikowano  
09.06.2018 VI Bieg Azotowy z okazji dnia Chemika - Kędzierzyn Koźle - 10 km
18/1 DULSKA Adrianna 0:41:45
237 ukończyło  
09.06.2018 2 Bieg Lubliniecki - 10 km
Pierwszymy z mieszkańców Lublińca na mecie byli Wojtek i Dorota.
19/6 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:42:48
50/14 KUBISZ Tomasz 0:47:55
59/14 LATKA Marek 0:47:55
80/7/3 KUBISZ Dorota 0:50:52
83/19 MANIURA Artur 0:50:49
85/25 MOCHOL Ireneusz 0:50:56
97/10/4 MŁYNARSKA Mariola 0:52:47
168/25/8 FOKCZYŃSKA Ewa 1:01:13
171/8 STALMACH Leszek 1:02:03
189/9 ULFIK Florian 1:06:13
216/55 ukończyło  
Młodzież - 1,6 km
10/5 KWOKA Julia 0:07:17
11/5 sklasyfikowano  
Drużynowo
3 Fokczyński, Kubisz, Kubisz  
     
09.06.2018 II Mila Osjakowska - 10 km
15/1 KUZYK Agnieszka 0:40:46
126/32 ukończyło  
09.06.2018 Kamus Maraton - Osiek
35/6/2 KASIERSKA Ewa 5:57:43
09.06.2018 IX Bieg Marszałka - Sulejówek - 10 km
342/5 DOMAŃSKI Jacek 1:04:04
403 sklasyfikowano  
09.06.2018 Leśne Run Śląsk 2018 #lato - 5 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:19:49
42 sklasyfikowano  
09.06.2018 VI Smolecka (za)Dyszka - Smolec - 10 km
197/16 HOŁDYŃSKI Mirosław 0:53:45
385 sklasyfikowano  
09.06.2018 VI Festiwal Biegowy ZABIEGAJ O-BORKI 2018 - 10 km
59/14 ROSIŃSKI Arkadiusz 1:02:26
64 sklasyfikowano  
03.06.2018 I Bieg z Okazji 40-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej - Jelcz Laskowice - 5 km
Pierwszy raz w historii klubu w obu klasyfikacjach zwycięża małżeństwo
1 DULSKI Daniel 0:16:34
17/1 DULSKA Adrianna 0:19:37 RŻ
341/113 ukończyło  
03.06.2018 7 Bieg Lwa - Tarnowo Podgórne - 21,1 km
W klasyfikacji ostatnich 100 m Karolina była 85/7
15/5/3 PILARSKA Karolina 1:18:27
912/194/1 KASIERSKA Ewa 2:39:05
921/197 ukończyło  
03.06.2018 4 Maraton Szczeciński
185/1 RUTA TADEUSZ 4:03:50
427 ukończyło  
02.06.2018 Bieg o Puchar Dyr. Szkoły w Wabienicach - 5 km
3 GRZYWNA Grzegorz 0:19:54
32 sklasyfikowano  
02.06.2018 Jesienicka Śedesatka - Czechy - 60 km
/35 DROŹDZIK Paweł 09:43:25
43 sklasyfikowano  
02.06.2018 Wyszkowski Bieg Uliczny - 10 km
155/1 DOMAŃSKI Jacek 1:00:20
169 sklasyfikowano  
2 km
28/2 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:11:37
46 sklasyfikowano  
01.06.2018 24-godz Kwietny Bieg - Lisowice
92/6 STALMACH Leszek 54 080 m
97/16 CHŁOPAŚ Artur 50 024 m
155/10 BENSZ Sławomir 36 504 m
162/16 PATERAK Robert 36 504 m
224/19 ŚWIERC Krystian 14 872 m
375/175 sklasyfikowano  
01.06.2018 Bieg Rzeźnika Ultra - 115km
była /9/1 CZICHY Barbara 20:40:15 na 104 km - zatrzymana ze względu na burzę
128 ukończyło 100 nie ukończyło

29.05 - 03.06.2018 Zgrupowanie Sportowe - Kościelisko
Udział wzieło 37 osób. Tradycyjnie w Boże CiałO odbyły się zawody.
1000 na 1000 o 1000 -  Kościelisko  31.05.2018
M-ce Nazwisko  Imię rocznik Czas
Dzieci - 1000m
1/.1 WYRWA JAKUB 2008 5;10 RŻ
2/.2 BUBA FILIP 2011 5;22
3/.1 SADŁOŃ WANDA 2006 5;59
4/.2 SADŁOŃ  HELENA 2008 6;29
5/.3 SADŁOŃ KASIA 2011 6;39
6/.4 BUBA OLIWIA 2017 6;49wózek
7/.3 BUDNY CYPRIAN 1999 7;15
8/.4 KWOKA KRZYŚ 2014 7;28
Kobiety - 1000m
1 KWOKA JULIA 2004 4;04 RŻ
2 KUBISZ DOROTA 1977 4;08
3 DRUMOWICZ DOMINIKA 2000 4;14
4 MŁYNARSKA  MARIOLA 1971 4;16
5 BUDNA BARBARA 1970 4;55
6 BERNARD ALEKSANDRA 1991 5;20
7 LANCMAN KATARZYNA 1970 6;29
8 BUBA GABRYSIA 1979 6;49
9 DRUMOWICZ AGNIESZKA 1969 8;42
10 RUKAT BEATA 1971 8;42
11 KWOKA SYLWIA 1978 8;42
Mężczyźni - 1000m
1 KUBISZ TOMASZ 1976 3;29
2 BAJDA JACEK 1977 3;32
3 KUBISZ KONRAD 2003 3;32 RŻ
4 LATKA MAREK 1990 3;33 RŻ
5 BUBA ANDRZEJ 1975 3;42
6 GAJOWCZYK CEZARY 1996 3;58
7 SADŁOŃ NARCYZ 1975 4;01
8 ROSIŃSKI ZBIGNIEW 1960 4;12
9 DRUMOWICZ SŁAWOMIR 1968 4;13
10 BUDNY ANDRZEJ 1973 5;15
11 WYRWA MARCIN 1980 5;16
12 KWOKA GRZEGORZ 1974 8;07
13 RUKAT DARIUSZ 1971 8;07
27.05.2018 Podkowiańska Dycha - Podkowa Leśna - 10 km
391/4 DOMAŃSKI Jacek 01:01:21
477 ukończyło  
27.05.2018 Mistrzostwa Śląska - Częstochowa - 3000mprz
3 LAKSA Dariusz 11:58.77 RK
27.05.2018 II Kleszczowska Dziesiątka - Kleszczów - 10 km
11/3/1 PILARSKA Karolina 0:36:42
41/8/1 KUZYK Agnieszka 0:43:22
171/7 MACHOŃ Marian 1:02:04
209/58 ukończyło  
26-27.05.2018 Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Biathlonie Letnim - Kościelisko
Klub był współorganizatorem mistrzostw.
m-ce/kat Nazwisko imię sprint - 3km strzelanie   klasyk-7,5km strzelanie łącznie
13/1 DROŹDZIK Paweł 13 - 15:03 2-1   16 - 42:06 2-3-3-1 57:09
24/2 ROSIŃSKI Zbigniew 40 - 18:04 2-0   15 - 42:02 0-0-0-0 1:00:07
47/4/6 POLAKOWSKA Katarzyna 43/5 - 18:10 1-0   49/6 - 49:48 0-0-3-4 1:07:58
59/12 sklasyfikowano            
27.05.2018 Polska Biega - Krupski Młyn
Rolki - 1,5 km
2 BENSZ Sławomir 0:04:49
5 sklasyfikowano  
NW - 2,5 km
1 BENSZ Sławomir 0:13:31
3 sklasyfikowano  
Bieg Kobiet - 4 km
2 MŁYNARSKA Mariola 0:22:02
5 sklasyfikowano  
Bieg Mężczyzn - 4 km
6 ŚWIERC Krystian 0:21:38
14 sklasyfikowano  
26.05.2018 XII Bieg Św. Urbana - Strzebiń - 10 km
1/1 DULSKI Daniel 0:34:30
10/1 FOKCZYŃSKI Wojciech 0:40:29
20/5 GRZYWNA Grzegorz 0:43:30
36/8/2 KUBISZ Dorota 0:47:54
50/11/3 TOMASZEWSKA Izabela 0:51:08
63/14/4 FOKCZYŃSKA Ewa 0:56:52
72/17 ukończyło  
Młodzież - 4 km
5/3 KWOKA Julia 0:17:20
9/5 sklasyfikowano  
26.05.2018 Sky Tower Run - Wrocław - 49 pięter, 1142 stopnie
738/110 WIATR Sławomir 12:44.63
866 sklasyfikowano  
25.05.2018 Bieg Wiosny - Pyskowice - 3,2 km
2 GRZYWNA Grzegorz 0:19:54
  na pętli 800 m  
20.05.2018 Szlakiem Pluderskich Stawów - Pludry - 3,3 km
2 GRZYWNA Grzegorz  
32 sklasyfikowano  
19-20.05.2018 Rawicki Festywal Sportu
w 24 godz. 10 osobowej sztafecie uczestniczył Patryk Pietrzok. Jego reprezentacja Akademia Wojsk Lądowych zajęła 8 miejsce spośród 29 zespołów. Pokonali 366.8km w tym Patryk 14 zmian po 2.8 km =39.2 km
19.05.2018 Transylwania - Rumunia - 50km
Start z zamku Drakuli. Jak już się z niego wyrwali to było tylko trudniej. Polecamy filmik https://www.facebook.com/profile.php?id=100001511349367
https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=8&action=8&code=3141
178/59 SMOLIŃSKI Sławomir 11:57:24
244/82 WALCZEWSKI Michał 12:51:41
277 ukończyło  

19.05.2018 - Festiwal Biegów Leśnych

WYNIKI
Dziewczynki 500m -
http://www.zmierzymyczas.pl/images/20180519_bieg_sylwana_dzieci_500m_dziewczynki.pdf
Chłopcy 500m - http://www.zmierzymyczas.pl/images/20180519_bieg_sylwana_dzieci_500m_ch%C5%82opcy.pdf
Dzieci 100m - http://www.zmierzymyczas.pl/images/20180519_bieg_sylwana_dzieci_1000m.pdf
Bieg Sylwana 10 km - http://www.zmierzymyczas.pl/images/20180519_bieg_sylwana_wyniki.pdf
Półmaraton o Puchar Nadleśniczego - http://www.zmierzymyczas.pl/images/20180519_p%C3%B3%C5%82maraton_le%C5%9Bny_wyniki.pdf
Maraton Zielony - http://www.zmierzymyczas.pl/images/20180519_zielony_maraton_wyniki.pdf
Sa sprawą zawodników Serbii i Niemiec zawody miały rangę międzynarodową. Dobrze spisali się zawodnicy, którzy przytargali naprawdę dużą ilość środków czystości. Gośćmi zawodów byli:
poseł Barbara Dziuk, z-ca dyr. RLP Jurand Irlik, nadleśniczy Zbigniew Znojek oraz wicedyr. SP 2 w Bytomiu Izabela Bubalik.
Zawody ukończyło 143 osoby. Dorota Kubisz ustanowiła RT w Zielonym Maratonie.

https://photos.google.com/share/AF1QipPucNoQMGnov8pJtcWP7cYa3bZDS9h8qgIYoyvUtyJjG9oNNRhVu9JV7V_UYnlaiw?key=Ql9BLXoxbmRFUjY2TnpYS1cxT0txSzFPaUF1NWVB https://tvs.pl/informacje/szkole-z-bytomia-brakuje-srodkow-czystosci-z-pomoca-przybiega-wojskowy-klub-wideo/
https://silesion.pl/szkola-nie-ma-czym-myc-korytarzy-o-chemie-apeluja-komandosi-10-05-2018
https://silesion.pl/jest-odzew-w-sprawie-bytomskiej-szkoly-i-deklaracja-duzej-pomocy-11-05-2018
http://bytomski.pl/miasto/23132-komandosi-z-lublinca-na-pomoc-bytomskiej-szkole
http://www.lubliniec.katowice.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/festiwal-biegow-lesnych

Nasi w Festiwalu Biegów Leśnych

Dziewczynki 0,5 km
6 Szraucner Aleksandra 0:02:57
17 Rosińska Pola 0:07:14
18 Lysko Natalia 0:07:25
Chłopcy 0,5 km
1 Koselski Kacper 0:01:59
7 Kobyliński Maciej 0:02:41
14 Wyrwa Jakub 0:04:41
16 Budny Krzysztof 0:07:49
18 Budny Cyprian 0:07:51
Dzieci 1 km
1 Koselski Dominik 0:03:13
3 Bodora Mateusz 0:04:08
Bieg Sylwana 10 km
3 Lysko Jakub 0:39:44
10 Rosiński Łukasz 0:45:16
12 Kamisiński Łukasz 0:46:02
18 Świerc Krystian 0:51:20
20 Laksa Dariusz 0:53:03
21 Stasiczek Jan 0:53:11
28 Wyrwa Marcin 0:58:00
32 Bambynek Andrzej 0:59:01
33/5 Budna Barbara 1:00:51
35 Ulfik Florian 1:01:50
37 Irlik Jurand 1:02;27
38 Budny Andrzej 1:03:09
39 Dzik Andrzej 1:04:03
40/6 Smyla Klaudia 1:04:18
43 Kuchmistrz Michał 1:32:22
44/7 Kuchmistrz Anna  1:32:23
Półmaraton o Puchar Nadleśniczego
5 Irlik Jurand 00:35:02 01:10:39 1:46:42
6 Buba Andrzej 00:35:36 01:11:17 1:48:33
10 Maniura Artur 00:36:43 01:14:32 1:52:26
30 Kobyliński Tomasz 01:48:39 02:22:03 1:38:24 02:54:48 brutto
31 Kuchmistrz Michał 1:43:30 7 km
32 Rosińska Pola 1:43:30 7 km w wózku
33 Rosiński Łukasz 1:43:30 7 km
Zielony Maraton
7/1 Kubisz Dorota 00:37:32 01:16:02 01:55:40 02:37:35 03:22:25 4:09:34 RT
8 Rosiński Zbigniew 00:39:37 01:20:44 02:05:46 02:54:28 03:44:18 4:29:25
10/3 Czichy Barbara 00:40:18 01:21:03 02:04:30 02:59:28 03:47:48 4:36:47
12 Paterak Robert 00:46:53 01:33:09 02:18:05 03:16:42 04:08:11 5:08:05
13 Latka Marek 00:46:52 01:33:08 02:20:34 03:16:42 04:08:10 5:08:05
17/4 Młynarska Mariola 00:38:36 01:19:22 02:02:24 02:59:30 - 28 km
19.05.2018 VII Bieg Tarnogórski - Tarnowskie Góry - 10 km
26/9/5mundur GRZYWNA Grzegorz 0:41:59
185/-/7 TOMASZEWSKA Izabela 0:55:34
294 sklasyfikowano  
18.05.2018 XIX GP Małkini bieg piąty - 5,4 km
6 ROSIŃSKI Arkadiusz 0:29:00
10 ukończyło  
10-18.05.2018 Sztafeta "Cześć i Chwała Bohaterom - Łódź-Monte Cassino - 1920 km
Uczestniczył Tadeusz Ruta. Przypadły mu 22 zmiany po 10 km

13.05.2018 IX Działoszyńska Dziesiątka - 10 km

21/3 SOSNOWSKI Tomasz 00:37:59
52/8/1 KUZYK Agnieszka 00:42:32
128/19/6 MŁYNARSKA Mariola 00:49:22
149/42 CHŁOPAŚ Artur 00:51:21
216 ukończyło  
13.05.2018 III Półmaraton Górski Polanica-Zdrój / III Dziesiątka Staropolanki
169/36 DROŹDZIK Paweł 01:04:42
224 sklasyfikowano  
13.05.2018 Maraton Lubelski
569/61/1 KASIERSKA Ewa 6:01:30

12.05.2018 Night Maraton Luxembourg

702/116 SMOLIŃSKI Sławomir 4:21:11
1028 ukończyło  
12.05.2018 Śląska Liga Młodzików - Gliwice - 1000m
po 6 latach padł stary rekord klubu
4 PK LAKSA Dariusz 02:37.87 RK
20 sklasyfikowano  
12.05.2018 VII Run-Cross - Żyrowa - 10 km 
1 GRZYWNA Grzegorz 0:40:11
35 sklasyfikowano  
12.05.2018 Bieg "TrafoRun" - Lubliniec
Maraton
8 ROSIŃSKI Zbigniew 4:17:18
12 ukończyło  
Półmaraton
13 IMIELSKI Marek 2:03:12
22 STALMACH Leszek 2:22:31
25 ukończyło  
12.05.2018 IV Tworogowska Dycha po Trowie - Tworóg - 10 km
10 KUBISZ Tomasz 0:42:02
54 LATKA Marek 0:47:42
69/7 KUBISZ Dorota 0:49:19
113/12 CZICHY Barbara 0:52:04
144/18 TOMASZEWSKA Izabela 0:55:19
257/80 ukończyło  
12.05.2018 The All Nations Run 5km Dorney Lake Windsor - Wlk. Brytania

na starcie staneli zawodnicy z takich krajow jak:
Portugalia, Norwegia, Kuwejt, Australia, Szwecja, Hiszpania, Dominikana, Czechy, Irlandia, Estonia, Nowa Zelandia, Iran, Malta, Anglia i Polska

17 ZIORA Daniel 00:26:46
18 ZIORA Fabian 00:26:47
55 startowało  
12.05.2018 XI Bieg Piastowski - Inowrocław - 21,1 km
531/109/2 KASIERSKA Ewa 02:54:04
532/110 ukończyło  
12.05.2018 Rzepakowa Dycha - Chełmiec -10 km
107/11 HOŁDYŃSKI Mirosław 01:01:18
165 ukończyło  
12.05.2018 XIX Długodystansowy Rajd na Orientację DYMNO - Brok - 50 km ( 28 PK )
13/4 ROSIŃSKI Arkadiusz 9:13:29
52 startowało  
09.05.2018 V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego - Bytom - 10 km
21 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:38:04
179 sklasyfikowano  
Cywile
21/8 TOMASZEWSKA Izabela 00:49:10
28/11 sklasyfikowano  
07.05.2018 Belfast Marathon - Irlandia Płn/Wlk Brytania
Gdyby to była piłka nożna to można by powiedzieć że zdobyliśmy nowy kraj.
947 WALCZEWSKI Michał 04:08:36
1133 SMOLIŃSKI Sławomir 04:19:06
2223 ukończyło  
06.05.2018 Great Limerick Marathon - Irlandia
239 WALCZEWSKI Michał 03:50:47
483 SMOLIŃSKI Sławomir 04:27:38
692 ukończyło  
06.05.2018 Wings for Life - Poznań
2536/420 KOBYLIŃSKI Tomasz 18.52 km
5755/1 DOMAŃSKI Jacek 10.52 km
7387 startowało  
06.05.2018 8 Maraton Opolski
87/5 RUTA TADEUSZ 3:54:48
182 ukończyło  
10 km
31/6 GRZYWNA Grzegorz 0:40:10
392 ukończyło  
05.05.2018 I Bieg Floriana - Lubliniec - 7 km
5 GRZYWNA Grzegorz 00:27:47
16 LATKA Marek 00:32:30
24 RYSZKA Krzysztof 00:33:51
29/4 MŁYNARSKA Mariola 00:34:44
36/6 TOMASZEWSKA Izabela 00:36:33
44 BAMBYNEK Andrzej 00:39:33
45 ULFIK Florian 00:42:45
49/9 ukończyło  
7-12 lat - 1km
15/3 RYSZKA Kornelia 00:05:46
24/11 ukończyło  
13-17 lat - 2,5km
8 BENSZ Sławomir 00:11:43
12/1 SMYLA Klaudia 00:12:16
15/3 KWOKA Julia 00:12:58
16 BODORA Mateusz 00:14:05
18/3 ukończyło  
05.05.2018 Mityng Otwarcia Sezonu - Ruda Śl. - 1000m
7 LAKSA Dariusz 02:42.37
20 sklasyfikowano  
05.05.2018 XXII Uliczne Biegi Pokoju - Olesno - 5 km
18 SOSNOWSKI Tomasz 00:17:55
81/1 PIETRZOK Patryk 00:22:28
242 ukończyło  
05.05.2018 3 Urodzinowy ParkRun # 150 - Opole - 5km
24 PATERAK Robert 00:23:07
110 sklasyfikowano  

03.05.2018 28 Bieg Konstytucji 3 Maja - Warszawa - 5 km

1305/39 POLKO Roman 00:25:23
1338/118 RYSZKA Krzysztof 00:25:28
4114/5 DOMAŃSKI Jacek 00:33:22
5271 ukończyło  
03.05.2018 VI Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego
3 DULSKI Daniel 01:17:13
800 sklasyfikowano  
03.05.2018 XXVII Bieg Kilińskiego - Mogilno - 21 km
471/78/1 KASIERSKA Ewa 02:51:22
471/78 ukończyło  
03.05.2018 12 Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja - 4,8 km
68/13/8 TOMASZEWSKA Izabela 00:23:22
115 sklasyfikowano  
03.05.2018 Bieg z Okazji Święta Konstytucji 3 Maja - Dobrodzień - 10km
15 PATERAK Robert 01:00:47
15 sklasyfikowano  
03.05.2018 Częstochowski Bieg Konstytucji - 10 km 
1 GRZYWNA Grzegorz 0:42:19
16 sklasyfikowano  
02.05.2018 Nocny Bieg Flagi - Częstochowa - 10 km 
2 GRZYWNA Grzegorz 0:47:27
20 sklasyfikowano w całej Triadzie Majowej zajmuje 1 miejsce
01.05.2018 Silesion Extreme Run - 50 km
Pomagaliśmy i biegaliśmy.
https://silesion.pl/durczok-50-kilometrow-bolalo-ale-warto-bylo-03-05-2018
https://silesion.pl/durczok-bieganie-to-jest-bardzo-trudna-milosc-24-04-2018
https://silesion.pl/najwieksi-twardziele-sa-juz-na-mecie-wielkiego-biegu-01-05-2018
https://silesion.pl/silesion-extreme-run-to-jest-najlepsza-majowka-wideo-01-05-2018
25/4/4 MŁYNARSKA Mariola 6:05:24
26/5/5 KUBISZ Dorota 6:07:54
27/21 KUBISZ Tomasz 6:07:54
38/4 ROSIŃSKI Zbigniew 6:22:53
41/12/1 CZICHY Barbara 6:26:35
50/5 RUTA TADEUSZ 7:03:33
51/6 SZABLICKI Aleksy 7:03:37
63/10 WOŹNICA Robert 9:38:55
63 ukończyło  
10 km
81/8 POLKO Roman 0:56:06
85/70 STASICZEK Jan 0:56:21
212 ukończyło  
5 km
14/10 KOSELSKI Krzysztof 0:28:20
21/14 ULFIK Florian 0:29:53
52 ukończyło  
01.05.2018 4 LAKE ESTATES Halbmarathon - Überlingen/Niemcy
27/5 SZUKALSKI Grzegorz 01:31:40
215 ukończyło  

01.05.2018 Bieg Śladami Śląskich Dinozaurów - Lisowice - 10 km

11/5 SOSNOWSKI Tomasz 00:42:22
38/16 KOBYLIŃSKI Tomasz 00:47:12
66/11 LATKA Marek 00:51:20
105/20/5 TOMASZEWSKA Izabela 00:56:30
161/44/15 KUCHMISTRZ Anna 01:22:14
163/44 ukończyło  
1200m - dziewczynki
3 KWOKA Julia 00:05:12
  ukończyło  
100m - przedszkolaki
8 KOBYLIŃSKI Maciej  
31 ukończyło  
01.05.2018 XVI Półmaraton Chełmżyński
13/3 DROŻDŻAL Maciej 01:36:04
142 sklasyfikowano  
01.05.2018 Chełmżyńska Dziesiątka - 10 km
1 DULSKI Daniel 00:33:36
109 sklasyfikowano  

>>>>>>ARCHIWUM WIADOMOŚCI<<<<<<

WEJDŹ I ZOBACZ CO SIĘ DZIAŁO

Masz możliwość wglądu do wiadomości i wyników z poprzednich miesięcy !!