Aktualności/News
      Regulaminy/Regulations
      Wyniki/Results
      Zapisy elektroniczne/Application
      Lista startowa/Start List
      Historia/History
      Sponsorzy/Sponsors
      Kontakt/Contact
      Forum
     
 
 

ZWYCIĘZCY

Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
7 km 2005 ŚWIERC MARCIN 00:43,38 PILARSKA KAROLINA 00:50,36 50 50
Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
7,962 km 2006 MAGIERA JANUSZ 01:05,03 TOMALSKA RENATA 01:08,45 105 118
MAŁY KUCHARCZYK TOMASZ 00:07,12 CZICHY AGNIESZKA 00:09,58 13
Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
godz 11 2007 JUSZCZAK PIOTR 01:10,15 MŁYNARSKA MARIOLA 01:17,03 133  
godz 12 MIKIETA JANUSZ 00:59,25 ARSENIUK ANNA 01:12,43 125  
godz 13 POKORNIECKI TOMASZ 01:02,41 PILARSKA KAROLINA 01:07,04 66 557
godz 14 KOLOSKA ADAM 01:02,08 HANDZEL WIOLETTA 01:11,15 71  
godz 15 ŚWIERC MARCIN 00:57,35 TOMALSKA RENATA 01:13,03 71  
FINAŁ KRAJCZYŃSKI PRZEMYSŁAW 00:55,03 KONOPKA KATARZYNA 01:05,04 91  
GALERNIK I mce CEJMAŃSKI MARIUSZ
PIETROŃ MIECZYSŁAW
MARSZAŁEK MAREK
KLINGE PIOTR
55 PKT SZTAB GENERALNY WP   17 drużyn  
Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
godz 11 2008 KAMIŃSKI MARIUSZ 01:23,14 REICH KATRIN 01:51,17 137 855
godz 12 CITKO MACIEJ 01:18,34 BĄK AGATA 01:27,25 145
godz 13 BĘTKOWSKI PIOTR 01:15,05 PILARSKA KAROLINA 01:29,55 95
godz 14 KRAJCZYŃSKI PRZEMYSŁAW 01:15,35 ZASTAWNY KATARZYNA 01:31,46 135
godz 15 MSTOWSKI KAMIL 01:15,38 KNOPKA KATARZYNA 01:27,37 142
FINAŁ MSTOWSKI KAMIL 01:01,29 BĄK AGATA 01:15,47 154
MAŁY KOPACZ BARTŁOMIEJ 00:09,20 LITWIN AGATA 00:11,35 47
GALERNIK I mce JANIK KRZYSZTOF
GNIEWEK JAROSŁAW
ORŁOWSKI GRZEGORZ
JAROSZ MICHAŁ
36 PKT PUMA RUNNING TEAM   24 drużyny  
Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
godz 11 2009 ŚWIERC MARCIN 01:41,20     173 880
godz 12 HOHLER KNUT 01:26,03     171
kobiety     PILARSKA KAROLINA 01:46,42 96
godz 14 KRAJCZYŃSKI PRZEMYSŁAW 01:25,59     182
godz 15 WOJCIECHOWSKI MACIEJ 01:26,47     165
MAŁY WALOSKI DAWID 00:11,38 CZICHY AGNIESZKA 00:15,35 93
GALERNIK I mce ŚWIERC MARCIN
KLER SEBASTIAN
PILARSKA KAROLINA
ŚWIERC KRYSTIAN
MSTOWSKI KAMIL
20 PKT WKB META LUBLINIEC   33 drużyny  
Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
godz 10 2010 ŚWIĄTKOWSKI BARTOSZ 01:04,52     215 1448
godz 11 MSTOWSKI KAMIL 00:57,48     216
kobiety     FICNER ANNA 01:06,25 132
godz 13 RYBICKI MARCIN 00:59,11 POGORZELSKA ANNA 01:15,26 238
godz 14 OCZKOWSKI PIOTR 01:00,49     211
godz 15 PTAK TOMASZ 00:58,39     192
ALCATRAZ BĘTKOWSKI PIOTR
POKORNIECKI TOMASZ
01:02,38
01:02,38
DALEWSKA DALIA
WOJTECKI KRZYSZTOF
01:18,55
01:18,57
96
MINI KALINOWSKI JAN 00:05,10 KANIOWSKA ANNA 00:05,42 61
MAŁY LEŚNIAK KAMIL 00:11,52 MICHNA KINGA 00:14,47 87
GALERNIK I mce HALIŃSKI PIOTR
BAJDA JACEK
BUKOWIEC ANDRZEJ
JAGUSIAK JAROSŁAW
WAŁOWSKI ADAM
72 PKT JW. 4101   48 drużyn  
Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
godz 11 2011 ŚWIĄTKOWSKI BARTOSZ 02:37,05     141 899
kobiety     FICNER ANNA 02:30,04 93
godz 13 OMSZAŃSKI MAREK 02:13,45 PISKOROWSKA DANUTA 02:31,34 135
ALCATRAZ PAROŃ-SOBKOWSKI 02:29,11 LASECKA-HALIŃSKI 02:39,58 75
godz 15 STWORA DAWID 02:09,29     138
godz 16 NIERZWICKI GRZEGORZ 02:05,46     141
MINI BARAŃCZUK KACPER 00:11,21 KALINOWSKA AGNIESZKA 00:11,54 59
MAŁY WRÓBEL BARTŁOMIEJ 00:12,59 KASPRZAK EMILIA 00:14,55 84
Wyrośnięty BEŁKO MATEUSZ 00:16,32 ANTOLAK KLAUDIA 00:20,04 33
GALERNIK I mce BAJDA JACEK
SOSNOWSKI TOMASZ
ROSIŃSKI ŁUKASZ
ŚWIERC KRYSTIAN
78 PKT JWK LUBLINIEC   32 drużyny  
Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
Walka o Ogień 2012 RETAT XAVIER 00:37,49 CZICHY AGNIESZKA 00:40,38 3 724
SKAZAŃCY KUPCZAK GRZEGORZ
ZAREMBA MAREK
02:18,29 MALISZEWSKA KATARZYNA
WÓJCICKI ZBIGNIEW
03:41,13 66
godz 11 OLSZEWSKI ARTUR 02:00,39     164
kobiety     FICNER ANNA 02:03,34 66
godz 13 KAPYŚ MICHAŁ 01:41,16 MADEJ KATARZYNA 02:04,14 98
VIP WOJCIECHOWSKI MACIEJ 01:45,00 BOJKOWSKA EWA 02:47,57 24
Dziennikarze SOBKOWSKI KRZYSZTOF 01:50,14 JURASZ ALICJA 03:38,52 5
godz 15 NASTAJ TOMASZ 01:53,17     149
MIKRO CYKOWSKI OSKAR 00:06,57 LEWANDOWSKA NASTAZJA 00:06,48 40
MINI WRÓBLEWSKI MIKOŁAJ 00:16,10 DRUMOWICZ DOMINIKA 00:19,11 64
MAŁY BROL DAWID 00:21,28 ANTOLAK KLAUDIA 00:27,06 45
GALERNIK   WAŁOWSKI ADAM
PISKOŃ TOMASZ
BAJDA JACEK
JARZĄB MAREK
54 PKT JWK LUBLINIEC   25 drużyn  
Dystans 12km Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
SKAZAŃCY   GĄSIOR KAMIL
SOCHA MACIEJ
03:27,11 KAWALECKA KATARZYNA
RIGOLL JAKSA
04:18,40 42 906
godz 11   FERENC KAMIL 02:06,16     158
VIP 2013 WOJCIECHOWSKI MACIEJ 02:16,49 FERUŚ-WIATR MAŁGORZATA 03:27,24 33
Dziennikarze WOŁOSZYN WOJCIECH 02:27,25 JAKIEŁA ANNA 04:02,45 15
kobiety     FICNER ANNA 02:24,16 93
godz 13 JANUSZEWSKI MACIEJ 02:06,06 PAJĄK AGATA 02:44,32 133
godz 14 HASS ROBERT 02:09,19     145
godz 15 STROIŃSKI DANIEL 02:03,35     123
MIKRO SZCZĘSNY KRZYSZTOF 00:18,13 GRESER ZUZANNA 00:18,25 45
MINI BENSZ SŁAWOMIR 00:14,44 FRĄCZEK PAULINA 00:16,45 65
MAŁY IRLIK WOJCIECH 00:19,05 TOMCZYK JUSTYNA 00:23,23 54
GALERNIK I mce PISKOŃ TOMASZ
BAJDA JACEK
WAŁOWSKI ADAM
SOWIŃSKI ARKADIUSZ
49 PKT JWK LUBLINIEC   34 drużyny  
Dystans 11km Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
ZAKŁADNICY   BOBROWSKI ADAM
RUSZEWSKI TOMASZ
01:57,25 GŁOWACKA ANNA
ROGALSKI ŁUKASZ
02:37,56 46 1173
godz 11   MITURA MIKOŁAJ 01:50,04     184
VIP 2014 LITWIN PAWEŁ 01:56,04 FERUŚ-WIATR MAŁGORZATA 02:46,46 26
Dziennikarze FIJAŁKOWSKI RADOSŁAW 02:05,59 WOLATEK MARCELINA 02:46,46 23
kobiety     FICNER ANNA 01:58,24 149
godz 13 WOJCIECHOWSKI MACIEJ 01:42,22 DĄBROWSKA
OLIWIA
2:12,19 201
godz 14 FRANZKE CHARLES 01:42,40     186
godz 15 DZIDOWSKI ALEKSANDER 01:44,13     165
MIKRO PIETRZIK DOMINIK 00:14,38 ŚWIERCZEWSKA EMILIA 00:14,23 56
MINI BARAŃCZUK KACPER 00:14,53 KRAWCZYK MARIA 00:15,31 73
MAŁY IDZIK PATRYK 00:24,11 BIENIARA ALEKSANDRA 00:34,38 64
Babcia
i Dziadek
  BYKOWSKI BOGDAN 00:37,22 WIATR HELENA 01:01,59 2  
GALERNIK I mce JANUSZEWSKI MACIEJ
JAKUSZCZONEK ZBIGNIEW
SZOPIŃSKI TOMASZ
CICHY ADAM
44 PKT GMINA POSTOMINO   46 drużyn  
Dystans Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
ZAKŁADNICY 2015 KRZYWORZEKA BARTOSZ
KUJAWA MICHAŁ
02:56,31 ŻOŁNIERZAK MONIKA
GROCHOWSKI GRZEGORZ
03:05,11 45 1286
godz 10 FERENC KAMIL 02:06,15     177
godz 11 PIETRZAK DANIEL 02:11,25     167
VIP LATUSZEK JAROSŁAW 02:23,28 GRABOWSKA MARIA 03:00,12 28
Dziennikarze WAWRZYNIAK RAFAŁ 02:25,07 JAKIEŁA ANNA 03:44,39 9
kobiety     FICNER ANNA 02:16,13 147
godz 13 WOJCIECHOWSKI MACIEJ 01:55,27 ZMOKŁA JOANNA 02:12,12 199
godz 14 FRANZKE CHARLES 02:03,35     161
godz 15 HOŁUBOWSKI PAWEŁ 02:03,08     153
MIKRO KOSMALA IGNACY 00:10,16 GÓRNIAK ZUZIA 00:10,57 54
MINI ORYWAŁ MATEUSZ 00:14,23 JAGIEŁŁO ZOFIA 00:16,52 72
MAŁY PIETRZOK PATRYK 00:26,33 TOMCZYK JUSTYNA 00:38,57 66
Babcia
i Dziadek
ADAMUS MARIAN 00:41,46 WIATR HELENA 01:19,50 4
Po transplantacji PLACHY BARTOSZ 00:51,43     4
GALERNIK PARDO MARIUSZ
LENKIEWICZ MARCIN
JURKIEWICZ BŁĄŻEJ
MIECIELICA ROBERT
45 PKT 15 BRYG. ZMECH. 48 drużyn  
Dystans 12km Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
ZAKŁADNICY 2016 SZYMONIAK KUBA
KASIŃSKI JAKUB
03:34,29 TROCHA MARTYNA
ŻUK MICHAŁ
04:36,19 10 1200
godz 10 CHOMICZ KRZYSZTOF 02:16,11     160
godz 11 SCHMIDT ANDRE 01:53,05     160
VIP CHAJDAS WŁODZIMIERZ 02:29,41     29
Dziennikarze FIJAŁKOWSKI RADOSŁAW 02:20,59 KAZIOR MAŁGORZATA 03:21,11 15
kobiety     FICNER ANNA 02:13,09 151
godz 13 JANUSZEWSKI MACIEJ 02:04,31 NORWA JUSTYNA 02:28,53 183
godz 14 FRANZKE CHARLES 02:01,18     148
godz 15 GŁOSKOWSKI PRZEMYSŁAW 02:05,57     132
MIKRO KOSIN OLEK 00:06,55 STANIEWICZ OLA 00:08,15 53
MINI BARAŃCZUK KACPER 00:05,25 LEWANDOWSKA NASTAZJA 00:05,34 75
MAŁY PRZEWOŹNY ARTUR 00:23,29 TOMCZYK JUSTYNA 00:31,30 76
Babcia
i Dziadek
ADAMUS MARIAN 00:33,27 WIATR HELENA 00:56,47 8
GALERNIK BAJDA JACEK
WAŁOWSKI ADAM
PIŁKOWSKI MACIEJ
MALUK TOMASZ
41 PKT JWK LUBLINIEC 49 drużyn
Dystans 13km Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
ZAKŁADNICY 2017 CICHY ADAM
JANUSZEWSKI MACIEJ
03:59,07 SOSNOWSKA PATRYCJA
DĄBROWSKA SYLWIA
04:12,59 20 1407
godz 10 KÓLB ANDREAS 02:31,09     196
godz 11 JAGIELA RAFAŁ 02:38,21     184
VIP MAZUREK BOGUSŁAW 02:09,21 ZIMNA AGNIESZKA 03:52,57 36
Dziennikarze FIJAŁKOWSKI RADOSŁAW 02:09,21 SZLENDAK ANNA 03:18,16 19
kobiety     KURDYK ANNA 02:50,44 165
godz 13 DUCHNOWSKI ŁUKASZ 02:27,31 KUDŁA JOANNA 03:12,22 222
godz 14 PIETRZAK DANIEL 02:38,20     160
godz 15 GŁOSKOWSKI PRZEMYSŁAW 02:19,19     166
MIKRO ZOMERFELD JAKUB 00:15,03 JANIK NATASZA 00:16,49 72
MINI SIKORA KACPER 00:12,15 WIECZOREK MARTYNA 00:18,36 82
MAŁY PRZEWOŹNY ARTUR 00:23,37 GRABOWSKA OLGA 00:28,25 76
Babcia
i Dziadek
ADAMUS MARIAN 00:33,27 WIATR HELENA 00:56,47 9
GALERNIK DUCHNOWSKI ŁUKASZ
KASJAN MACIEJ
LENKIEWICZ MARCIN
JURKIEWICZ BŁAŻEJ
20 PKT 15 GIŻYCKA BRYG. ZMECH. 59 drużyn
Dystans 11km Rok Zwycięzca  czas Zwyciężczyni  czas Zawodników na mecie  
ZAKŁADNICY 2018 TROCHA MARTYNA
MALACH DARIUSZ
02:52,12     18 1282
godz 10 BUSZTA PATRYK 01:55,20 SIERADZKA JUSTYNA 02:17,09 173
godz 11 PELO ARTUR 01:36,58     186
VIP SIKORA GRZEGORZ 02:10,39 CIEŚLIK ANETA 03:36,04 24
Dziennikarze PAWŁOWSKI ADRIAN 02:16,46 GRABOWSKA MARIA 02:23,23 12
kobiety     GŁOMBIOWSKA ZUZANNA 02:00,41 156
godz 13 HORZELA BŁAŻEJ 01:44,22     178
godz 14 PUPKOWSKI KAMIL 01:41,39     157
godz 15 GŁOSKOWSKI PRZEMYSŁAW 01:37,53     167
MIKRO JUSZCZYK BARTOSZ 00:11,32 MULARCZYK JULIA 00:12,10 64
MINI KUŹMICKI PIOTR 00:12,47 WIECZOREK MARTYNA 00:15,25 74
MAŁY FOKCZYŃSKI WOJTEK 00:21,21 GRABOWSKA OLGA 00:25,57 67
Babcia
i Dziadek
BYKOWSKI BOGDAN 00:40,47 WIATR HELENA 01:12,18 6
GALERNIK BUSZTA PATRYK
WÓJS GRZEGORZ
HORBOWY DAMIAN
NOWAK MARCIN
26 PKT 21 BRYG. STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 46drużyn